Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Xaçmazda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü ilin 26 may tarixində saat 10:00-da Xaçmaz şəhər Tarix-Diyarşünaslıq Muzeyində (Xaçmaz şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 2) əsasən Xaçmaz, Quba, Qusar rayonundan olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 19 may 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли проведёт приём граждан в Хачмазе
Согласно графику приёма граждан, в городах и районах руководителями центральных органов исполнительной власти и других административных органов, министр культуры Азербайджанской Республики Адыль Керимли, 26 мая 2023 года в 10:00 часов проведёт в Хачмазском Городском Историко-Краеведческом Музее (по адресу г. Хачмаз, проспект Гейдара Алиева, 2) приём граждан, в основном жителей Хачмазского, Губинского и Гусарского районов.
Граждане могут записаться на приём путём обращения на адрес электронной почты министерства info@culture.gov.az, позвонив по номеру телефона (012) 493-30-02 или на WhatsApp (0 777 147 147). Срок регистрации до 19 мая 2023 года.