Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Xaçmazda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü ilin 26 may tarixində saat 10:00-da Xaçmaz şəhər Tarix-Diyarşünaslıq Muzeyində (Xaçmaz şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 2) əsasən Xaçmaz, Quba, Qusar rayonundan olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 19 may 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Adil Karimli will meet citizens in Khachmaz
On May 26, 2023, the Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan, Adil Karimli, will meet citizens from Khachmaz, Guba, and Gusar districts at 10:00 (2 Heydar Aliyev Avenue, Khachmaz city) as per the schedule of reception of citizens by heads of central executive power authorities and other administrative institutions in cities and districts.
Citizens can register until May 19, 2023, by contacting WhatsApp (0 777 147 147), using the Ministry's info@culture.gov.az email address, or by calling (012) 493-30-02.