Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Gədəbəydə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il iyulun 12-də saat 10:00-da Gədəbəy rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 1) Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il iyulun 8-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли примет граждан в Гядабее
Согласно графику приёма граждан, в городах и районах главами центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений 12 июля 2024 года в 10:00 министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведёт приём для граждан Гядабейского, Шамкирского, Товузского, Агстафинского и Газахского районов в районном Центре Гейдара Алиева Гядабейского района (адрес: проспект Гейдара Алиева, 1).
До 8 июля 2024 года граждане могут подать заявление о записи на приём по адресу электронной почты министерства info@cultural.gov.az и телефону (012) 493-43-98.