Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Gədəbəydə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il iyulun 12-də saat 10:00-da Gədəbəy rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Heydər Əliyev prospekti 1) Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il iyulun 8-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Adil Karimli to receive citizens in Gadabay
According to the schedule of the reception of citizens in cities and districts by the heads of the central executive authorities and other administrative bodies, Minister of Culture Adil Karimli will receive citizens from Shamkir, Tovuz, Aghstafa, and Gazakh districts on July 12, 2024 at 10:00 a.m. at the Heydar Aliyev Center of Gadabay district (address: Heydar Aliyev Avenue 1).
Citizens can apply for the reception until July 8, 2024 via the Ministry's e-mail address info@culture.gov.az and phone number (012) 493-43-98.