Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Biləsuvarda vətəndaşları qəbul edəcək.
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət nazirinin birinci müavini, nazir vəzifəsini icra edən Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 31 mart  tarixində saat 10:00-da Biləsuvar şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Biləsuvar şəhəri, Mübariz İbrahimov küçəsi 213) əsasən Biləsuvar şəhəri, Salyan, Neftçala və Cəbrayıl rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 27 mart 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Первый заместитель министра культуры Адиль Каримли проведёт приём граждан в Биласуваре
В соответствии с графиком приёма граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других управленческих структур в городах и районах, временно исполняющий обязанности министра культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли 31-го марта 2023-го года, в 10:00 проведёт в центре Гейдара Алиева города Биласувар (город Биласувар, проспект Мубариза Ибрагимова, 213) приём граждан, живущих в городах Биласувар, Сальян, Нефтчала и Джабраил.
Граждане могут записаться на приём до 27-го марта 2023-го года обратившись по адресу электронной почты министерства info@culture.gov.az, или позвонив по номеру телефона (012) 493-30-02, или посредством приложения Whatsapp (0 777 147 147).