Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Biləsuvarda vətəndaşları qəbul edəcək.
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət nazirinin birinci müavini, nazir vəzifəsini icra edən Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 31 mart  tarixində saat 10:00-da Biləsuvar şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Biləsuvar şəhəri, Mübariz İbrahimov küçəsi 213) əsasən Biləsuvar şəhəri, Salyan, Neftçala və Cəbrayıl rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 27 mart 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Adil Karimli, the First Deputy Minister of Culture to meet citizens in Bilasuvar
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by heads of central executive power bodies and other administrative institutions, Acting Minister of Culture Adil Karimli will meet citizens from Bilasuvar, Salyan, Neftchala and Jabrayil regions on March 31, 2023 at 10:00 am at the Heydar Aliyev Center in Bilasuvar city (213 Mubariz Ibrahimov Avenue, Bilasuvar city).
Сitizens can register until March 27, 2023, by contacting Whatsapp (0 777 147 147), using Ministry's info@culture.gov.az email address, or by calling (012) 493-30-02.