Mədəniyyət Nazirliyi “Heydər Əliyev İli” çərçivəsində “Mədəniyyətə bağlı ömür” layihəsinə start verir
1215
23.01.2023
23.01.2023 01:46
Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyi 2023-cü ilin “Heydər Əliyev İli” elan edilməsi ilə bağlı “Mədəniyyətə bağlı ömür” layihəsinə start verir. İzləyicilər layihə çərçivəsində Ulu öndər Heydər Əliyevin müxtəlif illərdə yaxından iştirak etdiyi mədəni tədbirlərdən tarixi fotoşəkilləri, mədəniyyət və incəsənət sahəsində səsləndirdiyi fikirləri ilə tanış olacaqlar.
Müxtəlif rubrikalarla təqdim olunacaq layihə nazirliyin rəsmi saytında və sosial media hesablarında təqdim ediləcək.

Ministry of Culture to launch "Life Connected with Culture" project as part of the year of Heydar Aliyev Year
1190
23.01.2023
23.01.2023 01:46
The Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan is kicking off the Life Connected with Culture project in connection the proclamation of 2023 as the Year of Heydar Aliyev. Within the project, viewers will get familiar with historical photos of Heydar Aliyev from cultural events he actively participated in different years, as well as his statements in the field of culture and art.
The project, which will be presented in various categories, will be featured on the Ministry's official website and social media accounts."