Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Kürdəmirdə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il dekabrın 14-də saat 10:00-da Kürdəmir rayon Yeni Azərbaycan Partiyasının inzibati binasında (ünvan: Kürdəmir şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 20) Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Ağdaş, Yevlax, Mingəçevir, Göyçay rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il dekabrın 11-dək Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли проведёт приём граждан в Кюрдамире
Согласно графику приема граждан в городах и районах главами центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений, министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведёт 14 декабря 2024 года в 10:00 в административном здании Партии «Ени Азербайджан» в Кюрдамирском районе (адрес: город Кюрдамир, проспект Гейдара Алиева, 20) приём граждан Кюрдамирского, Уджарского, Зардабского, Агдашского, Евлахского, Мингячевирского, Гейчайского районов
До 11 декабря 2024 года граждане могут подать заявление о приеме по адресу электронной почты Министерства info@culturе.gov.az и по телефону (012) 493-43-98.