Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Kürdəmirdə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il dekabrın 14-də saat 10:00-da Kürdəmir rayon Yeni Azərbaycan Partiyasının inzibati binasında (ünvan: Kürdəmir şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 20) Kürdəmir, Ucar, Zərdab, Ağdaş, Yevlax, Mingəçevir, Göyçay rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il dekabrın 11-dək Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Adil Karimli to Receive Citizens in Kurdamir
As per the schedule for citizen receptions by the heads of central executive authorities and other administrative bodies, the Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan, Adil Karimli, will meet with residents from Kurdamir, Ujar, Zardab, Aghdash, Yevlakh, Mingachevir, and Goychay districts. The reception is scheduled for December 14, 2024, at 10:00, in the administrative building of the New Azerbaijan Party in Kurdamir (address Heydar Aliyev Avenue 20, Kurdamir city).
In order to register, you can send an e-mail to the Ministry at info@culture.gov.az or call (012) 493-43-98 no later than December 11, 2024.