Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Astarada vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il avqustun 29-da saat 10:00-da Astara rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Astara şəhəri, İstiqlaliyyət küçəsi 26 b) Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Cəlilabad, Yardımlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il avqustun 24-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли примет граждан в Астаре
Согласно графику приёма руководителями центральных органов исполнительной власти и других административных органов граждан в городах и районах министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведёт 29 августа 2024 года в 10:00 в Астаринском районном Центре Гейдара Алиева (адрес: город Астара, улица Истиглалиет 26 б) приём граждан, проживающих в Астаринском, Ленкоранском, Лерикском, Масаллинском, Джалилабадском и Ярдымлинском районах.
Граждане могут записаться на приёме до 24 августа 2024 года обратившись по адресу электронной почты министерства info@culture.gov.az и телефону (012) 493-43-98.