Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Astarada vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il avqustun 29-da saat 10:00-da Astara rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Astara şəhəri, İstiqlaliyyət küçəsi 26 b) Astara, Lənkəran, Lerik, Masallı, Cəlilabad, Yardımlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il avqustun 24-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Adil Karimli to receive citizens in Astara
According to the schedule of the reception of citizens in cities and districts by the heads of the central executive authorities and other administrative bodies, Minister of Culture Adil Karimli will receive citizens from Astara, Lankaran, Lerik, Masalli, Jalilabad, Yardimli districts on August 29, 2024 at 10:00 a.m. at the Heydar Aliyev Center of Astara district (address: Astara city, Istiglaliyet street 26 b)
Citizens can apply for admission until August 24, 2024 via the Ministry's e-mail address info@culture.gov.az and phone number (012) 493-43-98.