Laçın şəhərində əmək yarmarkası təşkil olunub
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki Dövlət Məşğulluq Agentliyi tərəfindən Laçın rayonunda Azərbaycan Respublikası Prezidentinin xüsusi nümayəndəliyinin dəstəyi ilə növbəti əmək yarmarkası təşkil olunub.
Aktiv məşğulluq tədbirində Azərbaycan Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi də iştirak etdi və müvafiq vakansiyalar  təqdim olundu.
Yarmarkada sakinlərə vakansiyalar, iş öhdəlikləri haqqında məlumat verilib. Müraciət edən şəxslərin CV-ləri qəbul edilərək nəzərdən keçirilib, uyğun namizədlərin qeydiyyatı aparılıb.

Государственным агентством занятости при Министерстве труда и социальной защиты населения при поддержке специального представительства Президента Азербайджанской Республики была организована очередная ярмарка труда в Лачинском районе.
Министерство культуры Азербайджанской Республики также приняло участие в мероприятии активного трудоустройства, на ярмарке были представлены соответствующие вакансии.
На ярмарке жители были проинформированы о вакансиях и обязанностях. Резюме претендентов были приняты и рассмотрены, подходящие кандидаты зарегистрированы.