Laçın şəhərində əmək yarmarkası təşkil olunub
Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyindəki Dövlət Məşğulluq Agentliyi tərəfindən Laçın rayonunda Azərbaycan Respublikası Prezidentinin xüsusi nümayəndəliyinin dəstəyi ilə növbəti əmək yarmarkası təşkil olunub.
Aktiv məşğulluq tədbirində Azərbaycan Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyi də iştirak etdi və müvafiq vakansiyalar  təqdim olundu.
Yarmarkada sakinlərə vakansiyalar, iş öhdəlikləri haqqında məlumat verilib. Müraciət edən şəxslərin CV-ləri qəbul edilərək nəzərdən keçirilib, uyğun namizədlərin qeydiyyatı aparılıb.

Job Fair Organized in Lachin
The State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection, with the support of the Special Representative of the President of the Republic of Azerbaijan, organized another job fair in Lachin district.
The Ministry of Culture of the Republic of Azerbaijan also participated in the active employment event, and presented relevant vacancies.
At the fair, residents were provided with information on vacancies and work requirements. Job seekers submitted their CVs, which were then reviewed, and suitable candidates were registered.