Mədəniyyət Nazirliyinin tabeliyində olan kitabxanalara işə qəbul üzrə keçirilmiş müsabiqənin müsahibə mərhələsi elan edilir
4823
11.04.2023
11.04.2023 11:37
Azərbaycan Respublikası Mədəniyyət Nazirliyinin tabeliyində olan kitabxanalara işə qəbul üzrə keçirilmiş müsabiqənin müsahibə mərhələsinə 15 may 2023-cü il tarixindən start veriləcəkdir.
Test imtahanı mərhələsinin nəticələrinə əsasən, keçid balını toplamış 141 namizəd müsabiqənin müsahibə mərhələsində iştirak edəcəkdir.
Müsahibə proqramına əsasən hər bir namizədin iddia etdiyi vəzifə üzrə peşə hazırlığı və bilik səviyyəsi yoxlanılacaqdır.
Namizədlər müsahibə proqramı ilə bu link vasitəsilə tanış ola bilərlər.
Qısa zamanda namizədlərlə müsahibələrin keçirilmə qrafiki Nazirliyin rəsmi saytında yerləşdiriləcəkdir.

Объявляется этап собеседования в рамках конкурса по приёму на работу в библиотеки при Министерстве Культуры
Этап собеседования в рамках конкурса по приёму на работу в библиотеки при Министерстве культуры Азербайджанской Республики начнется 15 мая 2023 года.
По результатам тестового этапа в этапе собеседования конкурса примут участие 141 кандидат, прошедший тестирование.
На основе программы собеседования будет проверена профессиональная подготовка и уровень знаний каждого кандидата на заявленную должность.
Кандидаты могут ознакомиться с программой собеседования по ссылке ниже.
График собеседований с кандидатами будет размещен на официальном сайте Министерства в ближайшее время.