Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Şəkidə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 17 fevral  tarixində saat 10:00-da Şəki şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (Şəki şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 216) əsasən Şəki şəhəri, Oğuz, Qax, Zaqatala, Balakən rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 13 fevral 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Adil Karimli, the First Deputy Minister of Culture to meet citizens in Shaki
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by heads of central executive power bodies and other administrative institutions, Acting Minister of Culture Adil Karimli will meet citizens from Shaki, Oghuz, Gakh, Zagatala and Balakan regions on February 17, 2023 at 10:00 am at the Heydar Aliyev Center in Shaki city (216 Heydar Aliyev Avenue, Shaki city).
Сitizens can register until February 13, 2023, by contacting Whatsapp (0 777 147 147), using Ministry's info@culture.gov.az email address, or by calling (012) 493-30-02.