Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Şəkidə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 17 fevral  tarixində saat 10:00-da Şəki şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (Şəki şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 216) əsasən Şəki şəhəri, Oğuz, Qax, Zaqatala, Balakən rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 13 fevral 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

В соответствии с графиком приёма граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других управленческих структур в городах и районах, временно исполняющий обязанности министра культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли 17-го февраля 2023-го года, в 10:00 проведёт в центре Гейдара Алиева города Шеки (город Шеки, проспект Гейдара Алиева, 216) приём граждан, живущих в городах Шеки, Огуз, Гах, Загатала и Балакен.
Граждане могут записаться на приём до 13-го февраля 2023-го года обратившись по адресу электронной почты министерства info@culture.gov.az, или позвонив по номеру телефона (012) 493-30-02, или посредством приложения Whatsapp (0 777 147 147).