Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Sumqayıtda vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 27 oktyabr tarixində saat 10:00-da Sumqayıt şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Sumqayıt şəhəri, Zülfü Hacıyev küçəsi 53) Sumqayıt şəhəri, Abşeron, Xızı və Qubadlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 20 oktyabr 2023-cü il tarixinə qədər Abşeron - Xızı Regional Mədəniyyət İdarəsinin absheron-khizi@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (018) 64-4-46-04 (daxili 210) telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Mr. Adil Karimli will be receiving citizens in Sumgayit city
Following the schedule of citizens’ reception schedule by central executive powers and other managerial bodies in cities and districts, Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan Adil Karimli will arrange reception ofmeet the citizens from Sumgayit city, Absheron, Khizi, and Gubadli districts at Sumgait city Heydar Aliyev Center (Address: Sumgait city, Zulfu Hajiyev street 53) on October 27, 2023 at 10:00.
Citizens may register for reception by visitingvia email address absheron-khizi@culture.gov.az or calling (018) 64-4-46-04 (internal 210) of Absheron-Khizi Regional Culture Office until October 20 2023.