Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Sumqayıtda vətəndaş qəbulunun vaxtı dəyişdirilib
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 27 oktyabr tarixində saat 10:00-da Sumqayıt şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Sumqayıt şəhəri, Zülfü Hacıyev küçəsi 53) Sumqayıt şəhəri, Abşeron, Xızı və Qubadlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 20 oktyabr 2023-cü il tarixinə qədər Abşeron - Xızı Regional Mədəniyyət İdarəsinin absheron-khizi@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (018) 64-4-46-04 (daxili 210) telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли примет граждан в Сумгаите
Согласно графику приёма граждан в городах и районах руководителями центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведёт 27 октября 2023 года в 10:00 в Центре Гейдара Алиева города Сумгаит (город Сумгаит, улица Зульфи Гаджиева 53) приём граждан, проживающих в Сумгаите и Абшеронском, Хызинском и Губадлинском районах.
Граждане могут записаться на прием, обратившись в Абшеронско-Хызинское Региональное Управление Культуры до 20 октября 2023 г. по адресу электронной почты absheron-khizi@culture.gov.az и телефонному номеру (018) 64-4-46-04 (внутренний 210).