Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Tərtərdə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 3 noyabr tarixində saat 10:00-da Tərtər rayonu Heydər Əliyev Mərkəzində (Ünvan: Tərtər şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 29) Tərtər, Ağcabədi, Ağdam, Bərdə, Füzuli, Xocalı, Xocavənd və Şuşa rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 1 noyabr 2023-cü il tarixinə qədər Qarabağ Regional Mədəniyyət İdarəsinin qarabagh@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (022) 236-31-79 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və “Whatsapp” xidmətinə (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли проведет прием граждан в Тертере
Согласно графику приема граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других органов управления в городах и районах, министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли 3 ноября 2023 года в 10:00 часов в Центре Гейдара Алиева Тертерского района (Адрес: город Тертер, проспект Гейдара Алиева 29) проведет прием граждан из Тертерского, Агджабединского, Агдамского, Бардинского, Физулинского, Ходжалинского, Ходжавендского и Шушинского районов .
Граждане до 1 ноября 2023 года могут записаться на прием обратившись по электронной почте  qarabagh@culture.gov.az, посредством телефонного номера  (022) 236-31-79 и обратившись в службу “Whatsapp” (0 777 147 147).