Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il sentyabrın 13-də saat 10:00-da Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyində (ünvan: Naxçıvan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti,1) Naxçıvan şəhəri, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz, Şərur rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il sentyabrın 9-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

According to the schedule of the reception of citizens in cities and districts by the heads of the central executive authorities and other administrative bodies, Minister of Culture Adil Karimli will receive citizens from Nakhchivan city, Babek, Julfa, Kangarli, Ordubad, Sadarak, Shahbuz, and Sharur districts on September 13, 2024 at 10:00 a.m. in the Ministry of Culture of Nakhchivan Autonomous Republic (address: Nakhchivan city, Heydar Aliyev avenue, 1).
Citizens can apply for the reception until September 9, 2024 via the Ministry's e-mail address info@culture.gov.az and phone number (012) 493-43-98.