Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Naxçıvanda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il sentyabrın 13-də saat 10:00-da Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyində (ünvan: Naxçıvan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti,1) Naxçıvan şəhəri, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz, Şərur rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il sentyabrın 9-dək nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли примет граждан в Нахчыване
Согласно графику приёма граждан в городах и районах главами центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли 13 сентября 2024 года в 10:00 проведёт приём в Министерстве культуры Нахчыванской Автономной Республики (адрес: город Нахчыван, проспект Гейдара Алиева, 1) граждан города Нахчыван, граждан Бабекского, Джульфинского, Кенгерлинского, Ордубадского, Садаракского, Шахбузского, Шарурского районов.
Граждане могут подать заявление о приеме до 9 сентября 2024 по адресу электронной почты министерства info@culturе.gov.az и телефону (012) 493-43-98.