Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Abşeronda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il noyabrın 29-da saat 10:00-da Abşeron rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Xırdalan şəhəri, Qalubiyyə küçəsi) Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Qubadlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il noyabrın 23-dək nazirliyin absheron-khizi@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (018) 644-46-04 (daxili 308) telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

MINISTER OF CULTURE ADIL KARIMLI TO RECEIVE CITIZENS İN ABSHERON
According to the schedule of the reception of citizens in cities and districts by the heads of the central executive authorities and other administrative bodies, Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan Adil Karimli will receive citizens from Absheron, Sumgayit, Kizi and Gubadli districts on November 29, 2024 at 10:00 a.m. in the Absheron District Heydar Aliyev Centre  (address: Galubiyya street, Khirdalan city).
Citizens can apply for the reception until November 23, 2024 via the Ministry's e-mail address absheron-khizi@culture.gov.az and phone number 018) 644-46-04 (Ext. 308).