Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Abşeronda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il noyabrın 29-da saat 10:00-da Abşeron rayon Heydər Əliyev Mərkəzində (ünvan: Xırdalan şəhəri, Qalubiyyə küçəsi) Abşeron, Sumqayıt, Xızı, Qubadlı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il noyabrın 23-dək nazirliyin absheron-khizi@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (018) 644-46-04 (daxili 308) telefon nömrəsi vasitəsi ilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Адиль Каримли проведёт приём граждан в Абшероне
Согласно графику приема граждан в городах и районах главами центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений 29 ноября 2024 года в 10:00 министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведет прием для граждан Абшеронского, Сумгаитского, Хызинского и Губадлинского районов в Абшеронском районном Центре Гейдара Алиева (адрес : город Хырдалан, улица Галубийя).
Граждане могут подать заявление о приёме по адресу электронной почты министерства: absheron-khizi@culture.gov.az и по номеру телефона (018) 644-46-04 (доб. 308) до 23 ноября 2024 года.