Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli Ağcabədidə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il oktyabrın 30-da saat 10:00-da Ağcabədi rayon Tarix-Diyarşünaslıq Muzeyində (ünvan: Üzeyir Hacıbəyli prospekti, 91) Ağcabədi, Ağdam, Bərdə,Tərtər, Laçın rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il oktyabrın 24-dək Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Minister of Culture Adil Karimli to Receive Citizens in Aghjabadi
According to the schedule of the reception of citizens in cities and districts by the heads of the central executive authorities and other administrative bodies, Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan Adil Karimli will receive citizens from Aghjabadi, Aghdam, Barda, Tartar, and Lachin districts on October 30, 2024, at 10:00 a.m. in the Aghjabadi Museum of History and Local Lore (address: 91 Uzeyir Hajibeyli str.).
Citizens can apply for the reception until October 24, 2024, via the Ministry's e-mail address info@culture.gov.az and phone number (012) 493-43-98.