Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli Ağcabədidə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2024-cü il oktyabrın 30-da saat 10:00-da Ağcabədi rayon Tarix-Diyarşünaslıq Muzeyində (ünvan: Üzeyir Hacıbəyli prospekti, 91) Ağcabədi, Ağdam, Bərdə,Tərtər, Laçın rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcəkdir.
Vətəndaşlar 2024-cü il oktyabrın 24-dək Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-43-98 telefon nömrəsi vasitəsilə müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли примет граждан в Агджабеди
Согласно графику приема граждан в городах и районах главами центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений 30 октября 2024 года в 10:00 министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Каримли проведет приём граждан Агджабединского, Агдамского, Бардинского, Тертерского и Лачинского районов в Историко-краеведческом музее Агджабединского района (адрес: проспект Узеира Гаджибейли, 91).
До 24 октября 2024 года граждане могут записаться на приём подав заявление по адресу электронной почты Министерства info@http://xn--cultur-8of.gov.az/ и телефону (012) 493-43-98.