Mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən Naxçıvan Muxtar Respublikasında keçirilməsi nəzərdə tutulan vətəndaşların qəbulu tarixi dəyişdirilib
Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 13 sentyabr tarixində saat 10:00-da Naxçıvan Muxtar Respublikasının Mədəniyyət Nazirliyində (ünvan: Naxçıvan şəhəri, Heydər Əliyev prospekti,1) keçirilməsi nəzərdə tutulan Naxçıvan şəhəri, Babək, Culfa, Kəngərli, Ordubad, Sədərək, Şahbuz, Şərur rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu tarixi dəyişdirilib.

Reception of Citizens by the Minister of Culture Adil Karimli in the Autonomous Republic of Nakhchivan Resheduled
1081
06.09.2024
06.09.2024 06:18
The date of reception of citizens from Nakhchivan city and Babek, Julfa, Kangarli, Ordubad, Sadarak, Shahbuz, and Sharur districts by the Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan, Adil Karimli, planned to be held on September 13 at 10:00 a.m. in the Ministry of Culture of the Nakhchivan Autonomous Republic (address: Nakhchivan city, Heydar Aliyev Avenue, 1), has been changed.
Details of the date of the reception will be posted in advance on the official Internet resources of the Ministry.