Leyla Əliyevanın "Sevgi" kitabının və rəsm əsərlərinin yer aldığı kataloqun təqdimatı keçirilib
Noyabrın 15-də Heydər Əliyev Fondunun vitse-prezidenti Leyla Əliyevanın "Sevgi" adlı kitabının və rəsm əsərlərinin kataloqunun IX Bakı Beynəlxalq Kitab Sərgisi çərçivəsində təqdimatı keçirilib
Təqdimat Mədəniyyət Nazirliyinin təşkilatçılığı, “Caspian Event Organisers” şirkətinin tərəfdaşlığı ilə Bakı Ekspo Mərkəzində gerçəkləşən və beş gün davam edən sərginin yaddaqalan tədbirlərindən olub.
Tədbirdə Xalq yazıçısı Elmira Axundova, Xalq rəssamı Arif Hüseynov və başqaları çıxış edərək kitabın əhəmiyyəti haqqında öz maraqlı fikirlərini bildiriblər.

Состоялась презентация книги Лейлы Алиевой «Любовь» и каталога ее картин
15 ноября состоялась презентация книги вице-президента Фонда Гейдара Алиева Лейлы Алиевой «Любовь» и каталога ее картин в рамках IX Бакинской Международной Книжной Выставки.
Презентация стала одним из самых запоминающихся событий выставки, организованной Министерством Культуры и в партнерстве с компанией «Caspian Event Organisers», которая проходила в Бакинском Экспо-Центре и длилась пять дней.
На мероприятии выступили Народный писатель Эльмира Ахундова, Народный художник Ариф Гусейнов и другие, которые высказали свое интересное мнение о значении книги.