Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Gəncədə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 10 iyun tarixində saat 10:00-da Gəncə şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Gəncə şəhəri, Nizami Gəncəvi prospekti 535) əsasən Gəncə, Naftalan şəhərlərindən, Goranboy, Samux, Kəlbəcər və Xocalı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 05 iyun 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

According to the schedule for receiving citizens in cities and regions by heads of central executive power bodies and other administrative institutions, the Minister of Culture of the Republic of Azerbaijan Adil Karimli will meet citizens from Ganja and Naftalan cities and Goranboy, Samukh, Kalbajar, and Khojali districts on June 10, 2023, at 10:00 a.m. at the Heydar Aliyev Center in Ganja city (535 Nizami Ganjavi avenue, Ganja city).
Citizens can register until June 5, 2023, by contacting WhatsApp (0 777 147 147), using the Ministry's info@culture.gov.az email address, or by calling (012) 493-30-02.