Mədəniyyət naziri Adil Kərimli Gəncədə vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri Adil Kərimli tərəfindən 2023-cü il 10 iyun tarixində saat 10:00-da Gəncə şəhəri Heydər Əliyev Mərkəzində (Gəncə şəhəri, Nizami Gəncəvi prospekti 535) əsasən Gəncə, Naftalan şəhərlərindən, Goranboy, Samux, Kəlbəcər və Xocalı rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 05 iyun 2023-cü il tarixinə qədər nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsi ilə və  “Whatsapp” xidmətinə  (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Министр Культуры Адиль Керимли примет граждан в Гяндже
Согласно графику приёма граждан в городах и районах руководителями центральных органов исполнительной власти и других административных учреждений, министр культуры Азербайджанской Республики Адиль Керимли, проведёт 10 июня 2023 года в 10:00 в Центре Гейдара Алиева города Гянджа (город Гянджа, проспект Низами Гянджеви 535) приём граждан проживающих в основном в городах Гянджа, Нафталан, а также в Геранбойском, Самухском, Кельбаджарском и Ходжалинском районах.
Граждане могут записаться на приём путём обращения на адрес электронной почты министерства info@culture.gov.az, на номер телефона (012) 493-30-02 и WhatsApp (0777 147 147) до 5 июня 2023 года.