Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Sabirabadda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Adil Kərimli tərəfindən 26 yanvar 2023-cü il tarixində saat 10:00-da Sabirabad şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (Sabirabad şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 95) Sabirabad, Şirvan şəhərlərindən və Saatlı, Hacıqabul rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 21 yanvar 2023-cü il tarixinə qədər Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsilə və “Whatsapp” xidmətinə (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

Adil Kerimli, the First Deputy Minister of Culture to meet citizens in Sabirabad
According to the schedule of reception of citizens in cities and regions by heads of central executive power bodies and other administrative institutions, Acting Minister of Culture Adil Kerimli will meet citizens from Sabirabad, Shirvan, Saatli and Hajigabul regions on January 26, 2023 at 10:00 am at the Heydar Aliyev Center in Sabirabad city (95 Heydar Aliyev Avenue, Sabirabad city).
Сitizens can register until January 21, 2023, by contacting Whatsapp (0 777 147 147),  using Ministry's info@culture.gov.az email address, or by calling (012) 493-30-02.