Mədəniyyət nazirinin birinci müavini Adil Kərimli Sabirabadda vətəndaşları qəbul edəcək
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları və digər idarəetmə qurumlarının rəhbərlərinin şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəlinə əsasən Azərbaycan Respublikasının mədəniyyət naziri vəzifəsini müvəqqəti icra edən Adil Kərimli tərəfindən 26 yanvar 2023-cü il tarixində saat 10:00-da Sabirabad şəhər Heydər Əliyev Mərkəzində (Sabirabad şəhəri, Heydər Əliyev prospekti, 95) Sabirabad, Şirvan şəhərlərindən və Saatlı, Hacıqabul rayonlarından olan vətəndaşların qəbulu keçiriləcək.
Vətəndaşlar 21 yanvar 2023-cü il tarixinə qədər Nazirliyin info@culture.gov.az elektron poçt ünvanı, (012) 493-30-02 telefon nömrəsi vasitəsilə və “Whatsapp” xidmətinə (0 777 147 147) müraciət etməklə qəbula yazıla bilərlər.

В соответствии с графиком приёма граждан руководителями центральных органов исполнительной власти и других управленческих структур в городах и районах, временно исполняющий обязанности министра культуры Азербайджанской Республики Адиль Керимли 26-го января 2023-го года, в 10:00 проведёт в центре Гейдара Алиева города Сабирабад (город Сабирабад, проспект Гейдара Алиева, 95) приём граждан, живущих в городах Сабирабад и Ширван, а также жителей Саатлинского и Гаджигабульского районов.
Граждане могут записаться на приём до 21-гоянваря 2023-го года обратившись по адресу электронной почты министерства info@culture.gov.az, или позвонив по номеру телефона (012) 493-30-02, или посредством приложения Whatsapp (0 777 147 147).